INTERVJU Z ODRASLO OSEBO – SNEŽANA PETROVIĆ SUDARIĆ

Z nami je bila 𝐒𝐧𝐞ž𝐚𝐧𝐚 𝐏𝐞𝐭𝐫𝐨𝐯𝐢ć 𝐒𝐮𝐝𝐚𝐫𝐢ć

Snežana je mamica, slikarka in zelo posebna ženska.

Napako so ji odkrili komaj pri 𝟕𝐢𝐡 𝐥𝐞𝐭𝐢𝐡. Več o vsem je predstavljeno v videu.

Snežana, najlepša hvala za tvoj čas in energijo.

Prijeten ogled!

Imaš tudi ti zgodbo, ki bi jo delil/a med ljudi?

PIŠITE NAM

Podpri nas

Hvaležni smo vsaki donaciji.

Društvo, ki smo ga ustanovili prostovoljno in smo si ga zastavili poleg pridnega vsakodnevnega dela, zahteva tudi finančna sredstva. Do sedaj smo razvoju namenili lastna sredstva. Društvo je obsežno, zato prosimo vse, ki tako kot mi verjamete v naše društvo za pomoč in nas podprete.

Vsem donatorjem se bomo javno zahvalili, v kolikor boste to želeli. Vsa donacijska sredstva bodo transparentno porabljena in prikazana za kaj so bila namenjena. Vnaprej iskrena hvala.

Prosimo označite, za katero opcijo ste se odločili:

Pridruži se

Postani del ekipe.

V kolikor imate znanja, za katere mislite, da bi pripomogla delovanju društva in njihovim članom, ste vabljeni, da se pridružite naši ekipi. Iščemo strokovnjake iz zdravstvenega področja in področja dobrega počutja, prevajalce, oblikovalce tiskovin, programerje, strokovnjaki, ki se ukvarjajo s socialnimi mediji, novinarje … in zagotovo še koga ☺ .

Kontaktiraj nas preko spodnjega obrazca